ESTHETIC SHOW doskonalsze z każdą edycją dzięki ExpoSupport.

 
Mamy już bogate doświadczenie w organizacji wydarzeń dla branży beauty. Znając trudności i wyzwania obsługi eventów oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów i wystawców, skorzystaliśmy ze specjalnego, nowoczesnego rozwiązania - systemu, który ułatwia i optymalizuje przygotowanie każdego rodzaju targów i konferencji.

ExpoSupport
to kompleksowy i nowoczesny system obsługujący event.

ESTHETIC SHOW zorganizowany jest na najwyższym poziomie dla komfortu i zadowolenia wystawców i odwiedzających. Dzięki ExpoSupport możemy rozszerzyć aktywność naszych partnerów na długi okres zarówno przed rozpoczęciem, jak i po zakończeniu wydarzenia.

Dzięki ExpoSupport przygotowaliśmy sprawną rejestrację wystawców i odwiedzających, dystrybucję biletów, zaplanowaliśmy kontrolę dostępu, publikację wirtualnej mapy targów, efektywne one-to-one meetings oraz obsługę stoiska.

O systemie
System obsługi targów i konferencji ExpoSupport jest unikalną i nowoczesną platformą wspierającą organizatora w procesach związanych z przygotowaniem i przeprowadzeniem imprezy targowej lub konferencji. Ilekroć piszemy o targach, możemy mieć na myśli również konferencje jako samodzielne wydarzenie lub imprezę towarzyszącą. Informatyczna platforma targowo-konferencyjna daje ogromne możliwości odwiedzającym. Mogą oni uzyskać informacje o targach, zorganizować swój czas podczas wydarzenia oraz korzystać ze wszystkich innych funkcji właściwych dla portali społecznościowych.

 

System obsługi targów składa się z trzech najważniejszych modułów:

  • Moduł organizatora
    Moduł organizatora oferuje wiele funkcji, które pozwalają łatwo zarządzać imprezą poprzez definiowanie/określanie wszystkich cech charakterystycznych dla tego wydarzenia. Jedną z jego możliwości jest tworzenie wielu ról użytkowników z różnymi uprawnieniami, co pozwala organizatorowi na lepszą alokację obowiązków pośród swego personelu.
  • Moduł wystawcy
    Moduł ten wspiera komunikację pomiędzy wystawcą i organizatorem.
  • Moduł dla odwiedzających
    Moduł ten jest przeznaczony dla osób odwiedzających imprezę i jego działanie jest oparte na zasadzie internetowego serwisu informacyjnego, definiowanego i tworzonego przez organizatora na stronach WWW, w naszym systemie.

 

Spotkajmy się na ESTHETIC SHOW.


Kup bilet

Więcej o ExpoSupport