Za nami kolejne Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Hybrid Show

W sobotę 26 listopada w Centrum EXPO XXI w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Hybrid Show 2016 temat: Trendy Jesień / Zima. Była to kolejna edycja konkursu realizowanego w ramach wydarzenia Esthetic Show, który ma na celu wyłonić i promować najlepsze stylistki w dziedzinie zdobienia hybrydowego.
 
Mistrzostwa cieszą się dużym zainteresowaniem stylistek z całego kraju. Spośród wszystkich nadesłanych prac, które publikowane były na profilu ESTHETIC SHOW na facebooku do finału przeszło 10 propozycji. Uczestniczki w czasie 90 minut przygotowały niesamowite stylizacje nawiązujące do tematu konkursu Trendy Jesień / Zima. W ramach jesiennej edycji konkursu HYBRID SHOW, zaprosiliśmy do współpracy znanych ekspertów, którzy czuwali nad przebiegiem mistrzostw:

PAULINA PASZTUSZAK – przewodnicząca jury, Mistrzyni Świata Nail Art z Monachium, siedmiokrotna finalistka mistrzostw Polski, laureatka wysokich miejsc w Rzymie, Londynie i Pradze. Wielokrotna jurorka zawodów międzynarodowych. Właścicielka NAILASH Academy w Katowicach i wyłączny dystrybutor niemieckiej marki Nail Artists w Polsce.

JOANNA LUŻYŃSKA - wielokrotna Mistrzyni Polski oraz Europy w latach 2004 - 2012. Juror na mistrzostwach Nail Design. Zdobywczyni pierwszego miejsca na mistrzostwach Europy w Monachium 2008 roku. Związana z marka abc-nailstore international.

SYLWIA PFAJFER SPN NAILS - jedna z najbardziej znanych i cenionych Stylistek paznokci w Polsce, Jurorka sędziująca wszystkie Mistrzostwa Polski w modelowaniu paznokci, właścicielka marki SPN Nails Professional, " Stylistka Gwiazd" pracująca z największymi Gwiazdami oraz Celebrytkami polskiego show biznesu.

TOMASZ JAKUBOWSKI - stylista paznokci, zwycięzca wielu międzynarodowych konkursów, uczestniczył w przygotowaniach do 86. ceremonii rozdania Oscarów. Juror, mentor i konsultant podczas największych targów urody w Las Vegas. Wyszkolił wiele polskich stylistek paznokci. 

Czwórka ekspertów przyznała miejsca na podium. Najlepszą stylistką w dziedzinie hybrydowego zdobienia paznokci została Agnieszka Jórczyk. Drugie i trzecie miejsce zajęły odpowiednio Natalia Lis i Katarzyna Pałucka.

Atrakcyjne i wartościowe nagrody ufundowały firmy:

 


 

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za udział w konkursie a zwycięzcom GRATULUJEMY!

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie tego wydarzenia.

Zespół ESTHETIC SHOW

 

FUNDATORZY NAGRÓD