Specjalna cena promocyjna od ESTHETIC SHOW!

Organizatorzy ESTHETIC SHOW i COSMEETOLOGY przygotowali specjalną promocję - karnet 540 zł upoważniający do udziału w obydwu wydarzeniach.

Korzystając z tej promocji będą mieli Państwo możliwość uczestniczenia w kongresie COSMEETOLOGY, wydarzeniu, podczas którego swoją wiedzą podzielą się najwięksi eksperci branży beauty, a także w jesiennej edycji  ESTHETIC SHOW 2016, które jak w soczewce skupia wszystko, co dziś jest i „jutro” będzie najważniejsze w kosmetologii, medycynie estetycznej i biznesie beauty.

KUP KARNET

W dniach 10 i 11 września br. w warszawskim Hotelu Radisson Blue Sobieski odbędzie się Międzynarodowy Kongres Kosmetologii World Beauty Congress Cosmeetology, którego organizatorem jest Broadway Beauty. 

Word Beauty Congress COSMEETOLOGY to wydarzenie dla profesjonalistów branży beauty w Polsce. Adresowane jest do właścicieli i menedżerów salonów beauty i SPA, studentów kosmetologii i kierunków pokrewnych, wizażystek i stylistek, lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologii lekarskiej.  

 

„Ideą World Beauty Congress COSMEETOLOGY jest przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu najnowszych trendów, pomysłów oraz ciekawych rozwiązań, które pomogą osiągnąć sukces w dziedzinie, która jest zarówno naszą pasją, jak i sposobem na życie. Wybitni prelegenci wprowadzą Was w świat piękna, odkrywając przed Wami tajniki zabiegów upiększających. Dowiecie się, jak radzić sobie z trudnościami w zawodzie oraz kłopotliwymi dolegliwościami i problemami klientów lub pacjentów. Zdradzimy Wam, jak spróbować „oszukać” tak szybko upływający czas i zachować młody i świeży wygląd na lata. Znane i lubiane linergistki zaprezentują najnowsze trendy i techniki makijażu permanentnego i mikropigmentacji, zaś profesjonalne wizażystki doradzą, jaki rodzaj tradycyjnego makijażu idealnie sprawdzi się na czerwonym dywanie. Poza aspektem estetycznym w prowadzeniu biznesu beauty szalenie ważna jest nieustanna dbałość o jego wizerunek. Wykładowcy podzielą się wiedzą, jak wykorzystać narzędzie, jakim są social media, w skutecznym prowadzeniu firmy tak, by zwiększyć jej konkurencyjność na tle innych. Specjaliści od marketingu i public relations przekonają zaś o tym, jak ważna jest dobra reklama, nie od dziś uznawana za dźwignię handlu. Dajemy Wam wyjątkową możliwość czynnego uczestnictwa w panelu dyskusyjnym. Pomoże on zaspokoić ciekawość, skierować nurtujące pytania bezpośrednio do ekspertów i wymienić się doświadczeniami z innymi pasjonatami zawodu. Zwieńczeniem pierwszego, intensywnego i obfitego w wiedzę dnia będzie wieczorna gala cosmeetology, czyli wiele atrakcji artystycznych, tanecznych i muzycznych przy open barze. Uświetnią ją swoją obecnością m.in. Kamil Sobczyk Fashion Designer, Zespół Taneczny Atelie oraz laureat programu The Voice of Poland – Mateusz Ziółko. Na absolwentów szkoleń i college’u Broadway Beauty czeka specjalna oferta. Zapewniamy certyfikaty uczestnictwa w tym znamienitym wydarzeniu w języku polskim oraz angielskim. Nie czekajcie z zakupem biletów. Jeśli kochasz swój zawód, pasjonuje Cię branża beauty, chcesz osiągnąć sukces lub go utrzymać – zarejestruj się już dziś. Nie może Cię z nami zabraknąć”.

 

Broadway Beauty Katowice
Żaneta Stanisławska