Trwa ładowanie proszę czekać ...

AVENE HYDRANCE OPTIMALE UV RICHE Krem nawilżający do skóry wrażliwej suchej lub bardzo suchej SPF 20 40 ml

25 maja 2022

Skóra sucha i bardzo sucha wymaga szczególnego rodzaju pielęgnacji. W codziennych zabiegach z pewnością pomoże krem AVENE HYDRANCE OPTIMALE UV RICHE, który jest przeznaczony do skóry bardzo suchej lub suchej. Preparat należy nakładać rano po uprzednim dokładnym oczyszczeniu skóry twarzy oraz szyi. Dzięki odpowiedniemu komponentowi składników aktywnych krem przywraca naskórkowi odpowiednie nawilżenie. Równocześnie, chroni górną warstwę naskórka przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, które przyspieszają starzenie się skóry.

Produkt ten jest szczególnie polecany osobom o bardzo wrażliwej skórze, gdyż jest on hipoalergiczny. Szczególnie zadowoleni będą klienci, którzy mają odwodnioną, suchą lub bardzo suchą skórę.

Dlaczego warto kupić krem AVENE HYDRANCE OPTIMALE UV RICHE?

  • zapewnia stałe nawilżenie skóry – krem nie tylko zapewnia długotrwałe nawilżenie naskórka, ale także zapobiega utracie wody
  • ochrona przed działaniem promieni UV dzięki filtrom SFP 20
  • ma właściwości odżywcze dla skóry – wykorzystanie oleju z krokosza barwierskiego pozwoliło stworzyć produkt, który przywraca skórze jej elastyczność i delikatność
  • chroni przed czynnikami zewnętrznymi, które przyczyniają się do starzenia się skóry takimi jak: zanieczyszczenia, dym z papierosów, wpływ światła.
  • niekomedogenny – nie powoduje powstania zaskórników