Trwa ładowanie proszę czekać ...

Biodermogeneza

16 kwietnia 2020

Biodermogeneza to zabieg, który pozwala na skuteczną walkę z rozstępami. Każda kobieta zmagająca się na co dzień z tym problemem doskonale wie, jak bardzo jest to uciążliwe i niechciane. Stosowanie różnego rodzaju, reklamowanych środków i preparatów przynosi raczej słabe efekty. Lepszym rozwiązaniem jest medycyna estetyczna kraków i oferowane przez nią innowacyjne, skuteczne i bezpieczne zabiegi. Biodermogeneza polega na aktywowaniu procesu wiążącego się z przenoszeniem tlenu oraz przyspieszaniu wzrostu nowej tkanki. Już pierwszy zabieg przynosi znaczne efekty. Rozstępy stają się znacznie bardziej płytkie i zmienia się ich kolor, który zaczyna być podobny do koloru zdrowego naskórka. Efekty tego zabiegu są trwałe i stabilne, co jest jego dodatkową zaletą.

Zabieg obejmuje cztery etapy. Na samym początku dokonywany jest peeling. W tym celu używa się specjalnych, miękkich gąbek, które zapewniają dokładne i bezpieczne ścieranie naskórka. Skóra jest gładka i błyszcząca. Kolejnym etapem zabiegu jest tak zwane odżywianie komórkowe. W tym celu stosuje się kwas hialuronowy, witaminę E, serycynę, fitolifting oraz elastynę. Za pomocą masażu następuje stymulowanie skóry, która może znacznie bardziej wchłaniać wszystkie składniki odżywcze. Kolejnym etapem jest już właściwa biodermogeneza, w ramach której następuje reaktywacja naczyń krwionośnych i limfatycznych. Prowadzi to do odpowiedniego nawodnienia tkanek oraz wygładzenia brzegów uszkodzonej skóry. Ostatnim etapem zabiegu jest tak zwane odzyskiwanie równowagi. W tym etapie następuje stymulacja, której celem jest większe przyswajanie preparatu zawierającego kwas hialuronowy, elastynę oraz kolagen. Skóra jest bardziej jednolita i o wiele bardziej gładka. Rozstępy są mało widoczne.

Biodermogeneza to zabieg pozwalający na skuteczne zmniejszenie rozstępów. Skóra dzięki temu jest elastyczna i gładka. Z każdym kolejnym zabiegiem efekty są coraz większe i bardziej zadowalające. To naturalny i bezpieczny sposób na przywrócenie skórze jej prawidłowego wyglądu.