Trwa ładowanie proszę czekać ...

BIOLIQ CLEAN Żel oczyszczający do mycia twarzy 125ml

16 marca 2022

Po ciężkim dniu przychodzi moment na chwilę relaksu – również dla skóry twarzy. Aby oczyścić i zregenerować zmęczoną cerę warto wykorzystać żel oczyszczający BIOLIQ CLEAN.

Dzięki wykorzystaniu olejku babassu wszystkie zanieczyszczenia zostaną perfekcyjnie usunięte, a skóra doskonale nawilżona i wypielęgnowana. Specjalna silikonowa miękka nakładka dodatkowo masuje i oczyszcza naskórek dając efekt peelingu. Skóra odzyskuje swoją świeżość, blask oraz równomierny koloryt.

Dla kogo w szczególności przeznaczony jest produkt? Jak używać?

Produkt nie zawiera mydła dzięki czemu perfekcyjnie sprawdzi się w przypadku skóry wrażliwej. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji. Silikonową nakładkę należy przesunąć do pozycji ON, zwilżyć letnią wodą, po czym wycisnąć niewielką ilość preparatu. Preparat należy rozprowadzać kolistymi ruchami na zwilżoną skórę twarzy, a następnie opłukać ją letnia wodą. Po zakończonej pielęgnacji nakładkę należy z powrotem przesunąć do pozycji OFF i oczyścić pod bieżącą wodą.

Dlaczego akurat palma babassu?

Jest to rodzaj palmy, który rośnie w deszczowych lasach Amazonii. Swoje nietypowe właściwości zawdzięcza wysokiej zwartości kwasów tłuszczowych (nasyconych), a wśród nich: laurynowemu, mirystynowemu oraz palmitynowemu. Kwasy te szybko przenikają do głębszych warstw naskórka dzięki czemu skóra jest odpowiednio nawilżona i doskonale oczyszczona. Ponadto, wyciąg z palmy babassu nie pozostania nieprzyjemnej tłustej powłoki.