Trwa ładowanie proszę czekać ...

CETAPHIL EM Emulsja micelarna do mycia 236 ml z pompką

6 kwietnia 2022

Skóra wrażliwa wymaga specjalnie dobranej pielęgnacji, która nie tylko będzie skuteczna ale równocześnie bardzo delikatna. Kosmetykiem, który łączy w sobie te dwa aspekty jest emulsja micelarna CETAPHIL EM, która po gruntownym przebadaniu z pewnością może być zalecona do twarzy wrażliwej.

Dzięki użytym składnikom, emulsja jest niezwykle delikatna, a równocześnie bardzo skuteczna. Substancja oczyszczająca zawarta w miceli uwalnia się stopniowo i to tylko w takiej ilości, jaka jest potrzeba do dokładnego oczyszczenia skóry. Dlatego też kosmetyk nie uszkadza płaszcza lipidowego stanowiącego naturalną barierę ochronną naskórka. Ponadto dzięki swej lekkiej konsystencji zapewnia skórze elastyczność i świeżość. Kosmetyk nie zawiera mydła ani innych substancji mogących powodować podrażnienie skóry.

Dla kogo w szczególności przeznaczony jest CETAPHIL EM?

Kosmetyk przypadnie do gustu w szczególności osobom, które posiadają:

  • Skórę nadmiernie suchą,
  • Skórę nadwrażliwą,
  • Zmiany trądzikowe (zarówno związane z okresem dojrzewania jak i tzw. trądzik różowaty)
  • Skórę podrażnioną inwazyjnymi zabiegam dermatologicznymi

Jak używać CETAPHIL EM?

Niewielką ilość preparatu należy nałożyć na twarz i okolice oczu, a następnie rozprowadzić równomiernie po całej powierzchni. Po chwili preparat należy usunąć przy użyciu płatka kosmetycznego lub bieżącej letniej wody. Preparat powinno się stosować rano i wieczorem w celu uzyskania optymalnego efektu.

Jeśli stosujemy preparat jak mleczko do demakijażu, wówczas należy nałożyć go na wacik kosmetyczny i usunąć makijaż.