Trwa ładowanie proszę czekać ...

Dlaczego warto skorzystać z usług personal shoppera?

31 sierpnia 2020

Stylistka czy osobisty doradca do spraw zakupów to osoby, z których usług korzystamy coraz częściej. Czemu tak się jednak dzieje?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Chcemy po prostu wyglądać i ubierać się lepiej, chcemy dokonywać lepszych decyzji, gdy jesteśmy na zakupach, zwłaszcza że zakup ubrań może być naprawdę kosztowny, stąd bez sensu inwestować w coś, co do nas nie pasuje. Fakty są jednak takie, że nie każdy z nas zna się na modzie i trendach na tyle mocno, by samemu sobie z tym poradzić. Nie mamy też czasu, by zgłębiać tajniki mody czy śledzić najnowsze trendy. Wygodną opcją jest więc nasz osobisty doradca do spraw zakupów.

To on rusza z nami na zakupy i doradza nam, co kupić warto, a co nie, w czym prezentujemy się dobrze, a w czym niekoniecznie. Dzięki temu możemy sprawić, że będziemy prezentować się znacznie atrakcyjniej, nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym – a dobrze wiemy, że w obu tych przypadkach może być to bardzo kluczowe. Stąd często inwestujemy, by zdecydować się na takie usługi.

Pamiętajmy jednak, że skorzystanie z usług stylistki jest możliwe zupełnie za darmo. Opcję taką oferuje nam podwarszawska Galeria Łomianki, gdzie zatrudniona jest Małgorzata Marszałek, profesjonalna stylistka. Na zupełnie darmowe konsultacje z nią możemy zapisać się pod adresem https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/.

W nim również przedstawione są zasady, jakie obowiązują podczas konsultacji w dobie koronawirusa. Obecnie konsultacje trwają 60 minut, podczas gdy wcześniej było ich aż 120, jednak właśnie teraz przed spotkaniem możemy liczyć na telefon i rozmowę z Małgorzatą. To właśnie wtedy określamy, czego oczekujemy od spotkania. Zachęcamy, by dobrze to przemyśleć oraz sprawdzić, jakie sklepy będą dla nas dostępne w Galerii Łomianki. To tam oczywiście będą odbywać się nasze wspólne zakupy.

Zachęcamy do szybkiego rezerwowania terminów, bowiem potrafią one znikać naprawdę szybko.