Trwa ładowanie proszę czekać ...

Juvéderm Ultra Smile

18 czerwca 2020

​O zabiegu

Juvéderm Ultra Smile to zabieg polegający na korygowaniu kształtu ust oraz nadawaniu im naturalnego i delikatnego wyglądu poprzez kwas hialuronowy wstrzykiwany do ust . By zabieg był komfortowy dla pacjenta do preparatu dodano środek znieczulający. Rezultaty zabiegu widoczne są natychmiast. Zabieg ma za zadanie również spłycenie zmarszczek powstałych
w wyniku palenia i zaciskania ust oraz poprawy wyglądu obszaru wokół ust, uwydatnienie kształtu ust.

Przebieg zabiegu

Przed zabiegiem powinna mieć miejsce konsultacja z lekarzem. Zabieg polega na iniekcji substancji do ust, bądź w okolicach ust. Konsystencja wstrzykiwania żelu jest gładka co ułatwia jej wstrzykiwanie nawet w płytkie warstwy skóry. Sama iniekcja może trwać od 15 do 20 minut, a efekt zabiegu może utrzymywać się do 12 miesięcy.

Po zabiegu

Po przeprowadzeniu zabiegu u pacjenta może wystąpić zaczerwienienie, obrzęk lub siniak. Objawy te jednak szybko ustępują.

Przeciwwskazania

Zaleca się, by na kilka dni przed zabiegiem nie zażywać niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Zabieg też nie powinien być przeprowadzany u osób z nadwrażliwością na kwas hialuronowy, skłonnością do powstawania blizn przerostowych, cierpiących na choroby układu odpornościowego, stany zapalne skóry oraz opryszczkę.