Trwa ładowanie proszę czekać ...

Kosmetyki Nuxe

16 czerwca 2022

Kosmetyki apteczne cieszą się dużym zaufaniem klientek, a ich gama stale się powiększa. Marka Nuxe jest liderem głównych segmentów rynku kosmetyków aptecznych i oferuje wiele produktów do twarzy i ciała, które pomogą codzienne zadbać o kondycję skóry i będą dla niej w pełni bezpieczne. Rozwój marki sprawił, że Nuxe wyszło także naprzeciw oczekiwaniom mężczyzn, również im udostępniając specjalnie przygotowaną linię kosmetyków. Wiele produktów o różnych specyfikacjach zapewnia każdemu kompleksową pielęgnację.

Historia firmy

Założycielką marki Nuxe jest Aliza Jabès, która w latach 90. zainteresowała się małym paryskim laboratorium, dzięki któremu stworzyła od podstaw własną linię kosmetyków. Wiedza z zakresu marketingu i finansów szła u Jabès w parze z chęcią stworzenia innowacyjnych produktów dla kobiet, które bazując na naturalnych składnikach dają im poczucie luksusu.
Firma Nuxe dwukrotnie została uhonorowana nagrodą INPI za innowacyjność – miało to miejsce w 2007 i 2011 roku. Jest to dowód na wysoką jakość i nowatorstwo proponowanych przez markę produktów.

Zalety kosmetyków

Skuteczność produktów proponowanych przez markę Nuxe wynika z połączenia siły naturalnych wyciągów roślinnych i innowacyjności w badaniach naukowych. Opracowywane w laboratoriach formuły kosmetyczne swoje działanie opierają na czterdziestu pięciu opatentowanych substancjach czynnych. Wyniki prowadzonych badań są publikowane w czasopismach naukowych, co czyni Nuxe rozpoznawalną marką wśród specjalistów nauk kosmetycznych.
Klientki wybierające w aptekach kosmetyki Nuxe doceniają przede wszystkim skuteczność ich działania. Niektóre produkty są szczególnie rozpoznawalne i we Francji zyskały status niemal kultowych, należą do nich: suchy olejek Huile Prodigieuse, gama Nuxellence, ultraodżywczy balsam do ust Rêve de Miel, kremy do twarzy Crème Prodigieuse oraz Crème Fraîche de Beauté. Kosmetyki Nuxe są ze względu na swoją konsystencję oraz nuty zapachowe wyjątkowo przyjemne w stosowaniu – wpływa to także na regularność przeprowadzania zabiegów, co jest kluczowe dla uzyskania optymalnych efektów.
Uznanie klientek przekłada się na osiągane wyniki sprzedaży w aptekach. Kosmetyki Nuxe osiągają znakomite wyniki w najważniejszych segmentach rynku dermokosmetyków: kosmetyków przeciwstarzeniowych, olejków oraz preparatów do pielęgnacji ciała.