Trwa ładowanie proszę czekać ...

Marka kosmetyczna Lierac

4 maja 2022

Na rynku dermokosmetyków wciąż pojawiają się nowe produkty, jednak szukając marki od dawna istniejącej na rynku, posiadającej doświadczenie i uznanie klientek, warto zainteresować się ofertą Lierac. Laboratoria powstały w 1975 roku i od tego czasu pracujący w nich eksperci tworzą produkty przeciwdziałające starzeniu się skóry i przywracające jej równowagę. Tym samym firma Lierac stała się pierwszą francuską marką dermokosmetyków, pozwalającym klientkom zadbać o skórę twarzy i ciała. Produkty szybko stały się znane również poza granicami kraju oraz cenione za skuteczność i przyjemność stosowania. Obecnie gama kosmetyków Lierac stale się powiększa, a oferta skierowana jest nie tylko do kobiet, ale także do mężczyzn.

Nauka w służbie urody

Aby stworzyć skuteczne kosmetyki odpowiadające na różne potrzeby klientek, firma Lierac korzysta z wiedzy medycznej swoich specjalistów. W laboratoriach wciąż trwają prace nad wyborem optymalnych substancji czynnych – zarówno tych pochodzenia naturalnego, jak również pozyskanych w biotechnologicznych procesach. Prowadzone badania pozwalają idealnie zbalansować skład produktów wykorzystując składniki najskuteczniejsze i najlepiej tolerowane przez skórę. Szczególnie wnikliwym badaniom poddawane są rośliny i związki aktywne, które można z nich pozyskać.
Problemy, na jakie odpowiadają tworzone produkty, to przede wszystkim: utrata jędrności skóry, zmarszczki, przebarwienia, odwodnienie. Dobrze dobrane do indywidualnych potrzeb kosmetyki dodają cerze blasku i pomagają zachować kontur twarzy, szyi czy oczu.
Laboratoria Lierac zostały docenione za innowacyjność prowadzonych badań i w 2003 roku uhonorowane Nagrodą za Badania Dermatologiczne. Uznanie ze strony między narodowego środowiska dermatologicznego jest dla klientów ważnym sygnałem o jakości produkowanych kosmetyków.

Wysokie standardy

Przy produkcji kosmetyków niezwykle ważne są warunki, w jakich odbywają się badania oraz fakt, czy są one rzetelnie prowadzone. Tylko wówczas mamy pewność, że produkt, który aplikujemy na skórę, będzie bezpieczny, skuteczny i zapewni komfort użytkowania. Lierac bardzo dużą uwagę przywiązuje do standardów i etyki. Dlatego badania kliniczne i konsumenckie prowadzone są z wykorzystaniem jednolitej metodologii, a wyniki kliniczne można znaleźć na łamach specjalistycznych czasopism n