Trwa ładowanie proszę czekać ...

Najlepsze kliniki medycyny estetycznej w Polsce!

22 października 2020

Gdy codzienna pielęgnacja nie wystarcza, a nasz wygląd zamiast poprawiać się, z każdego dnia pogarsza się to najlepsza oznaka, że należy pomyśleć o wizycie w profesjonalnej klinice medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna to dziedzina, która na świecie, ale także i w Polsce zaczyna rozwijać się coraz szybciej i cieszy się coraz większą popularnością. Do których gabinetów medycyny estetycznej warto zajrzeć? Poniżej znajdziesz ranking top 10 klinik, które warto odwiedzić!

La perla – jest to klinika, która znajduje się między innymi w takich miastach jak Kraków, Warszawa czy Zakopane. Wyróżnia się tym, że posiada ona najskuteczniejszy sprzęt do usuwania tkanki tłuszczowej, do wykonywania liftingu twarzy, modelowania sylwetki czy ujędrniania skóry.

Klinika Miracki – siedziba tej kliniki znajduje się w Warszawie, a jej specjalizacja to dermatologia estetyczna i kliniczna, oraz chirurgia plastyczna i naczyniowa.

Asthetic Med – to klinika do której można udać się w Szczecinie, wyróżnia się zabiegami z zakresu chorób żył oraz chirurgii plastycznej.

SkinClinic – to umieszczona w Warszawie klinika medycyny estetycznej połączona ze specjalnym ośrodkiem SPA. W tej placówce zaznasz prawdziwej metamorfozy oraz wypoczynku!

Klinika Estivance – powstała 6 grudnia 2002 roku, ma dwie siedziby: jedną w Warszawie, a drugą w Radomiu. Klinika oferuje światowej klasy technologię do zaawansowanej rewitalizacji skóry oraz jest jedną z nielicznych w Polsce kliniką prowadzą przez specjalistów dermatologów.

Renew Klinika Medycyny Estetycznej – placówka znajduje się w Białymstoku i specjalizuje się w chirurgii plastycznej, dermatologii, laryngologii, ginekologii oraz kosmetologii.

Med Estetica – umieszczona w Katowicach klinika, która wyróżnia się zabiegami aquafillingu oraz specjalizuje w liftingu i botoxie.

HOLISTIC Clinic – siedziba kliniki znajduje się w Gdyni i cechuje się prowadzeniem laseroterapii oraz anti-agingu.

Lipolne clinic – placówka znajduje się w Katowicach i specjalizuje się w liposukcji

Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WelleDerm -  siedziba umieszczona jest we Wrocławiu, a klinika oferuje kompleksowe usługi z zakresu dermatologii oraz nowoczesnej kosmetologii.