AKTUALNOŚCI

BEAUTY DÜSSELDORF 2017 International Make-up Championship

Motyw  przewodni :  Casual Elegance Połączenie gładkiego lnu i zmysłowych cięć, subtelnych odcieni szarości i bieli -oto są cechy najnowszej kolekcji hamburgskiej projektantki modowej Sorayi Azizi. Podczas International Make-up Championship 2017 modelki  zaprezentują jej modne kreacje. Głownym dodatkiem kolekcji wiosna / lato będzie lekki, dyskretny makijaż z mocnym akcentem na ustach, co niewątpliwie doda wyraziztości i namiętności całemu wizerunkowi. 

ESTHETIC SHOW 2016 - przeżyjmy to jeszcze raz

Mistrzostwa, konferencja, pokazy i spotkania ze znanymi osobowościami branży beauty – tak w skrócie można opisać dwa dni jesiennej edycji Esthetic Show, która odbyła się 26-27 listopada w warszawskim Centrum EXPO XII.

Mistrzostwa Makijażu MAKE UP-SHOW 2016 relacja video

Podczas listopadowej edycji Esthetic Show 2016 emocji nie brakowało także podczas III Mistrzostw Makijażu MAKE-UP SHOW. Choć wybór zapewne nie był łatwy, tegoroczną zwyciężczynią mistrzostw o tematyce „Ikony Stylu” została Jolanta Kołdys. 

Mistrzostwa Makijażu dla Szkół i Uczelni „Czerwona szminka” - relacja video

Podczas jesiennej edycji ESTHETIC SHOW 26-27.11.br, odbyły się II Ogólnopolskie  Mistrzostwa Makijażu dla Szkół i Uczelni „Czerwona szminka”. Tematem przewodnim konkursu była „EGIPSKA PIĘKNOŚĆ”. Spośród kilkunastu finalistek I miejsce zajęła Sonia Banach z Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach.

Mistrzostw Stylizacji Paznokci HYBRID SHOW - relacja video

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji  z Mistrzostw Stylizacji Paznokci HYBRID SHOW, które odbyły się podczas V edycji Esthetic Show 26-27.11.2016. Spośród dziesięciu finalistek, najlepszą stylistką w dziedzinie hybrydowego zdobienia paznokci została Agnieszka Jórczyk.

Jolanta Kołdys zwyciężczynią Mistrzostw Makijażu MAKE-UP SHOW!

27 listopada podczas Esthetic Show odbyły się polskie eliminacje do International Make-up Championship 2017 w Düsseldorfie. W zawodach udział wzięło osiem uczestniczek: Jolanta Kołdys, Agnieszka Dudoń, Katarzyna Jankowska, Katarzyna Fitrzyk, Anna Błażejewska-Gruza, Agata Szulc, Magdalena Jurczyszyn oraz Ewelina Wasilczyk, które zostały wybrane przez jury w drodze eliminacji.

Za nami kolejne Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Hybrid Show

W sobotę 26 listopada w Centrum EXPO XXI w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Hybrid Show 2016 temat: Trendy Jesień / Zima. Była to kolejna edycja konkursu realizowanego w ramach wydarzenia Esthetic Show, który ma na celu wyłonić i promować najlepsze stylistki w dziedzinie zdobienia hybrydowego.

Jak efektywnie pozyskiwać zlecenia i nowych klientów z Internetu?

Ktoś zaproponował Ci pozycjonowanie strony, ale musisz czekać na efekt kilka miesięcy? Powiemy Ci jak uzyskać natychmiastowe efekty gwarantujące dostarczenie potencjalnych klientów dla Twojego biznesu!"

AKADEMIA PODOLOGICZNA

Akademia Podologiczna to wydarzenie przygotowane z myślą o polskiej podologii. Naszym celem zawodowym jest szerzenie tej myśli wśród społeczeństwa, dlatego przygotowaliśmy szkolenia dla profesjonalistów. Z podologią związani jesteśmy od kilku lat dlatego wiemy jak unikać błędów w postępowaniu podologicznym. 

II Mistrzostwa Makijażu Szkół i Uczelni „Czerwona szminka”

Lista osób, które wezmą udział w finale II Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu dla Szkół i Uczelni „Czerwona szminka”, podczas jesiennej, V Edycji ESTHETIC SHOW 2016, w dniach 26 - 27 listopada 2016 r., w CENTRUM EXPO XXI w Warszawie.

Mistrzyni International Make-up Championship na scenie ESTHETIC SHOW!

W niedzielę 27 listopada na scenie główniej Esthetic Show pojawi się Klaudia Kłos, zwyciężczyni polskiej edycji Make-up Show oraz Mistrzyni Świata 2016 w makijażu profesjionalnym. Podczas swojego pokazu zaprezentuje makijaż karnawałowy...

TECHNIKI ŁĄCZENIA TERAPII W ZABIEGACH NA TWARZ I CIAŁO, CZYLI O TYM CO PRZYNOSI NAJLEPSZE EFEKTY

Ze względu na niejednokrotnie złożone przyczyny powstania niektórych defektów estetycznych, przy użyciu jednego rodzaju terapii nie jesteśmy wstanie uzyskać optymalnego efektu. Dlatego dziś najlepsze rezultaty osiąga się łącząc technologię...

Lista finalistów MISTRZOSTW MAKIJAŻU MAKE-UP SHOW - temat: IKONY STYLU

Jury, biorąc pod uwagę kreatywne podejście, oddanie klimatu charakteryzującego wybraną „ikonę stylu”, zaawansowany warsztat, umiejętność tworzenia nowoczesnych i niebanalnych połączeń kolorystycznych oraz spójność stylizacji wyłoniło 8 finalistek Mistrzostw. 

MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI HYBRID SHOW Temat: Trendy jesień/zima

Zgodnie z kryteriami: zgodność pracy z tematem, poprawność techniczna wykonanej stylizacji, czystość i estetyka pracy, wrażenie ogólne oraz kreatywność Jury wyłoniło 10 finalistek Mistrzostw

Karboksyterapia CRISS – zapraszamy na pokazy zabiegów

AYCOM, producent nowoczesnych urządzeń do zabiegów profesjonalnych CRISS CARBO-OXY, wyposażonych m.in. w moduł karboksyterapii, zaprasza na swoje stoisko na targach Esthetic SHOW. 

Radiofrekwencja - skuteczna metoda odmładzanie skóry. Kryteria wyboru urządzeń.

Radiofrekwencja to dziś jedna z najskuteczniejszych metod odmładzania skóry. Jako stosunkowo nowa wciąż wymaga szerszej edukacji. W związku z tym Doktor Urszula Brumer w swoim wystąpieniu powie o najważniejszych zasadach pracy w metodą radiofrekwencji.

Aspekty prawne działań marketingowych podejmowanych przez podmioty z branży Beauty. Zagadnienia wstępne.

Jednym z głównych obszarów działalności podmiotów z szeroko rozumianej branży Beauty, obejmujących zarówno ośrodki SPA&wellness, gabinety kosmetyczne, fryzjerskie etc., jest działalność marketingowa. Można pokusić się o stwierdzenie, że obecnie każdy z tych podmiotów podejmuje działania...

Zarejestruj się już dziś na Mistrzostwa HYBRID SHOW!

Zapraszamy do zarejestrowania się na kolejną edycję konkursu na najlepsze stylistki w dziedzinie zdobienia hybrydowego, temat: „Trendy jesień/zima”. Prześlij zdjęcie stylizacji hybrydowej poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie. Nadesłane prace opublikujemy na fanpage’u ESTHETIC SHOW.
 

Zapraszamy na konferencję „Marketing Mix” partnera ESTHETIC SHOW!

Konferencja „Marketing Mix” odbędzie się 8 września w Expo XXI w Warszawie w ramach „FestiwalMarketingu.pl” – 8. edycji Targów Reklamy i Poligrafii Reklamowej. Tegoroczna edycja poświęcona jest branży kosmetycznej i farmaceutycznej.

Nietuzinkowi prelegenci, wymiana wiedzy i doświadczeń, networking i jeszcze więcej...

Specjalna cena promocyjna od ESTHETIC SHOW!

Organizatorzy ESTHETIC SHOW i COSMEETOLOGY przygotowali specjalną promocję - karnet 540 zł upoważniający do udziału w obydwu wydarzeniach.
Korzystając z tej promocji będą mieli Państwo możliwość uczestniczenia w kongresie COSMEETOLOGY. wydarzeniu, podczas którego swoją wiedzą podzielą się najwięksi eksperci branży beauty
 

ESTHETIC SHOW doskonalsze z każdą edycją dzięki ExpoSupport.

Mamy już bogate doświadczenie w organizacji wydarzeń dla branży beauty. Znając trudności i wyzwania obsługi eventów oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów i wystawców, skorzystaliśmy ze specjalnego, nowoczesnego rozwiązania - systemu, który ułatwia i optymalizuje przygotowanie każdego rodzaju targów i konferencji.

Poznaj "7 grzechów głównych w zarządzaniu salonem kosmetycznym", wykład Prof. Henryka Mruka na ESTHETIC SHOW 2016

Jeśli chcesz się dowiedzieć jakie są główne grzechy popełniane w zarządzaniu salonem kosmetycznym? Zapraszamy na wykład Prof. Mruka - "7 grzechów głównych w zarządzaniu salonem kosmetycznym", który odbędzie się podczas najbliższej edycji ESTHETIC SHOW 2016 r.
 

KUP BILET NA ESTHETIC SHOW LUB ZAREJESTRUJ SIĘ NA MISTRZOSTWA ESTHETIC SHOW 2016

Ruszyła sprzedaż biletów oraz rejestracja na Mistrzostwa ESTHETIC SHOW 2016.
Kup bilet lub karnet w promocyjnej cenie na naszej stronie lub przez FB – „Kup teraz”.
Spotkajmy się 26 i 27 listopada br. w Warszawskim Centrum EXPO XXI podczas V edycji ESTHETIC SHOW.

Beata Adamczyk prelegentem podczas jesiennej edycji ESTHETIC SHOW 2016

Mamy przyjemność zapowiedzieć kolejnego eksperta, który wystąpi podczas prelekcji organizowanych przez ESTHETIC SHOW 2016, w dniach 26-27.11.16 r. - Panią Beatę Adamczyk.
Beata Adamczyk na potrzeby wydarzenia przygotuje wykład dotyczący - Techniki łączenia terapii w zabiegach na twarz i ciało, czyli o tym co przynosi najlepsze efekty

test