Trwa ładowanie proszę czekać ...

StylAge Hydro

3 lipca 2020

​O zabiegu

StylAge Hydro jest zabiegiem mezoterapii. Kwas hialuronowy wygładza i odżywia skórę, natomiast antyoksydant - manitol - zmniejsza ryzyko powstania siniaków oraz obrzęku w trakcie przeprowadzania zabiegu.

Wskazania do zabiegu

Zabieg polecany jest osobom, które są narażone na długotrwałe działanie promieni słonecznych, czy stresu, przebywających w pomieszczeniach z klimatyzacją, które mają suchą skórę, są po zabiegach dermabrazji, bądź mają zaburzenia hormonalne. Zabieg może być także stosowany prewencyjne od 26 roku życia w celu zachowania pięknej i gładkiej skóry.

Przebieg zabiegu

Przed zabiegiem standardowo aplikuje się na skórę krem znieczulający, by zmniejszyć dyskomfort pacjenta podczas zabiegu. Następnie wstrzykiwany jest pod skórę odpowiednio dobrany koktajl substancji leczniczych. Po zabiegu mogą wystąpić zaczerwienienia, które ustępują do trzech dni po zabiegu. Rezultatem zabiegu jest nawilżona i gładka skóra, a po serii od 2 do 4 zabiegów skóra jest odmłodzona i odbudowana. By osiągnąć najlepsze rezultaty powinno wykonać się od 4 do 6 zabiegów, w odstępie tygodnia, bądź dwóch tygodni, a następnie w celu utrzymania efektów 1 zabieg przez okres 4-6 miesięcy oraz zabiegi przypominające, co kwartał.

Po zabiegu

Jak w przypadku mezoterapii igłowej, po zabiegu należy unikać przebywania
w pomieszczeniach z wysoką i niską temperaturą.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu jest alergia, cukrzyca, aktywne stany ropnych oraz zapalne skóry, aktywna opryszczka, a także ciąża i karmienie piersią. Zabiegowi nie powinny poddawać się również osoby, które źle tolerują iniekcje.