Trwa ładowanie proszę czekać ...

StylAge

9 lipca 2020

​O zabiegu

Seria produktów StylAge to wypełniacze oparte na bazie usieciowanego za pomocą BDDE kwasu hialuronowego pochodzenia niewierzącego oraz naturalnego antyoksydantu, dzięki któremu wypełniacz dłużej utrzymuje się w tkankach skóry. Produkty StylAge są dostosowane do każdego rodzaju zmarszczek, od tych płytkich po te bardzo głębokie. W skład linii produktów StylAge wchodzi: StylAge Special Lips, który poprawia kontur ust, nadanje im objętości, wygładza zmarszczki wokół ust, nawilża czerwień wargową, StylAge M – doskonały na średnio-głębokie zmarszczki i w celu powiększenia objętości ust, StylAge L odpowiedni do wygładzenia głębokich oraz bardzo głębokich zmarszczek, a także korekty zewnętrznej powierzchni dłoni i StylAge XL, który ma za zadanie korekcję wolumetryczną, korekcję kości policzkowych, poprawę owalu twarzy oraz korekcję ubytków tkanki podskórnej.

Przebieg zabiegu

Dzień przed zabiegiem nie należy spożywać alkoholu, aspiryny, witaminy E, a także niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Nie poleca się również przeprowadzać zabiegu podczas miesiączki. Bezpośrednio przez zabiegiem na twarz nakładany jest środek anestetyczny, tj. lidokaina, czy tetrakaina, dzięki czemu pacjent odczuwa mniejszy dyskomfort podczas zabiegu. Podanie preparatu do warstwy właściwej skóry wypełnia oraz modeluje usta, likwiduje załamania i fałdy, a także poprawia jakość skóry leczonego obszaru. Mannitol dodatkowo hamuje powstawanie wolnych rodników i spowalnia ich uwalnianie po zabiegu, dzięki czemu efekty wygładzenia skóry są zauważalne od razu po zabiegu i utrzymują się w tkankach skóry od 8 do 9 miesięcy. Sam zabieg trwa około 30 – 40 minut. Oczywiście po zabiegu, w miejscach wstrzyknięcia preparatu mogą występować obrzęki i siniaki, jednak są to krótkotrwałe efekty uboczne, które znikną do dwóch-trzech dniach po przeprowadzeniu zabiegu.

Po zabiegu

Po zabiegu StylAge należy unikać przebywania w niskich, a także bardzo wysokich temperaturach oraz intensywnego wysiłku fizycznego. 

Przeciwwskazania

Jak w przypadku każdego zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego, zabiegu nie należy wykonywać, gdy u pacjenta występuje uczulenie na kwas hialuronowy, aktywne zmiany skórne i zapalenia, skłonność do powstawania blizn przerostowych, ciąża i okres karmienia piersią, terapia antybiotykami.