Trwa ładowanie proszę czekać ...

Regeneris

27 czerwca 2020

​O zabiegu

Regeneris  to zabieg polegający na biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi pacjenta. Zabieg pobudza skórę do odbudowy i regeneracji, dzięki czemu staje się gładka, elastyczna i widocznie młodsza. Rewitalizacja skóry twarzy jest możliwa dzięki Autologicznej Odnowie Komórkowej – czyli regeneracji komórek skóry dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych. Z zabiegu tego mogą korzystać również osoby u których występują alergie.

Przebieg zabiegu

Zabieg przebiega sprawnie, gdyż jest dosyć prosty. Wykonywany jest przez lekarza dermatologa. W pierwszym etapie pobierana jest od pacjenta niewielka ilość krwi metodą próżniową. Następnie podczas jej odwirowania uzyskuje się osocze, które się zagęszcza i dodaje do niego specjalny odczynnik. W skutek tego otrzymuje się około 4 ml osocza bogato płytkowego wykorzystywanego podczas zabiegu.

Regeneris można wstrzykiwać do skóry techniką mezoterapii, bądź liniowo, wzdłuż zmarszczki, czy fałdu skóry. Pacjent podczas zabiegu może odczuwać delikatne uczucia igły, jak w przypadku zabiegu mezoterapii.

Efektem zabiegu jest młoda, piękna skóra, która jest gęsta, zregenerowana, odżywiona, napięta, ma poprawiony koloryt i fakturę, a są widoczne już po dwóch tygodniach po zabiegu. Przebudowa tkanek skóry rozpoczyna się już po 48 godzinach. Rezultaty zabiegu Regeneris widoczne są już po dwóch – trzech zabiegach.

Wskazania do zabiegu

Zabieg Regeneris polecany jest osobą, które pragną skorygować zmarszczki, zregenerować skórę po zabiegach dermatologicznych, czy chirurgii plastycznej, odmłodzić okolice oczu, szyi, dekoltu oraz dłoni, pozbyć się problemu wypadających i słabych włosów oraz blizn powstałych po trądziku.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zabiegu są przede wszystkim choroby krwi, nowotwory, przyjmowanie leków, które wykazują działanie hamujące czas krzepnięcia krwi, a także ciąża i karmienie piersią.