Trwa ładowanie proszę czekać ...

Jakim zabiegom upiększającym najczęściej poddają się gwiazdy?

22 września 2020

Dbanie o piękne i szczupłe ciało stało się jednym z najważniejszych aspektów życia gwiazd, zarówno polskich jak i zagranicznych. Dla ładnie wyglądającej sylwetki i zdrowej cery, jędrnych pośladków osoby z afisza są w stanie zrobić i poświęcić naprawdę bardzo dużo. Jakie zabiegi wybierają najczęściej?

Likwidacja zmarszczek

Obowiązkiem każdej szanującej się gwiazdy, która pojawia się na czerwonym dywanie wśród fleszy reflektorów jest gładka twarz. Liderem jest tu botoks, który skutecznie walczy z oznakami upływającego czasu. Wstrzyknięcie tego preparatu trwa krótką chwilę, a efekty są niemal natychmiastowe. Efekt natomiast utrzymuje się proporcjonalnie długo, bo nawet do sześciu miesięcy, jednak kolejne kuracje sprawiają, że ten czas się wydłuża. Konkurencję dla botoksu w ostatnim czasie zaczął stanowić zabieg fotoodmładzania wykonywany specjalnym laserem X-Lase. Jest on bezbolesny i nieinwazyjny, dzięki czemu już następnego dnia po wykonaniu zabiegu, można wrócić do swoich codziennych czynności.

Usunięcie przebarwień

Pojawiające się na skórze twarzy przebarwienia i plamy mogą powodować naprawdę spory zawrót głowy wśród celebrytów i odebrać im pewność siebie. Powstają one na skutek czynników hormonalnych i genetycznych, a także przez promieniowanie ultrafiloletowe, chociaż mogą być również efektem stanów zapalnych (np. trądzik) lub urazów skóry. W tym wypadku z pomocą przychodzi X – Lase, a emitowane przez to urządzanie światło laserowe jest wychwytywane przez melaninę, co powoduje w rezultacie likwidację przebarwień.

Odchudzanie zimnem

Szczupła sylwetka to element obowiązkowy dla prawie każdej gwiazdy. Jeśli chcą one zrzucić zbędne kilogramy bez przestrzegania restrykcyjnej diety czy ciężkich ćwiczeń na siłowni, wybierają zabieg kriolipolizy, czyli redukcji tkanki tłuszczowej przez zastosowanie niskiej temperatury. Dzięki temu zabiegowi wykonywanemu przez urządzanie o nazwie CoaxMed można stracić od 25 do nawet 40 procent tkanki tłuszczowej, a efekty są widoczne już po dwóch tygodniach.

Ujędrnianie pośladków

Jędrne, kształtne i ponętne pośladki są wielkim atutem szczuplutkich modelek, które unikają innego rodzaju krągłości. Zabiegiem bezbolesnym i bezinwazyjnym, który ujędrnia tę partię skóry jest podgrzanie ich falą radiową, w wyniku czego regeneruje się kolagen, który wpływa na gładkość i elastyczność skóry. Zabieg ten jest komfortowy i bezpieczny.