KUP BILET NA ESTHETIC SHOW LUB ZAREJESTRUJ SIĘ NA MISTRZOSTWA ESTHETIC SHOW 2016

Ruszyła sprzedaż biletów oraz rejestracja na Mistrzostwa ESTHETIC SHOW 2016.
Kup bilet lub karnet w promocyjnej cenie na naszej stronie lub przez FB – „Kup teraz”.
Spotkajmy się 26 i 27 listopada br. w Warszawskim Centrum EXPO XXI podczas V edycji ESTHETIC SHOW.


ESTHETIC SHOW to wydarzenie organizowane w nowoczesnej formule. Jest ono adresowane do profesjonalistów branży usług kosmetycznych, beauty, spa & wellness oraz medycyny estetycznej.

Event ten łączy formułę targów z bogatym programem merytorycznym, do którego należą konferencje prowadzone przez profesjonalistów, warsztaty, mistrzostwa oraz spotkania biznesowe.

ESTHETIC SHOW, zarówno w części wystawienniczej, jak i konferencyjnej, oferuje pełen zakres tematyczny, odpowiadający najnowszym trendom w usługach beauty. W części wystawienniczej zaprezentowane zostaną m.in. nowości z dziedziny kosmetologii, medycyny estetycznej, makijażu, stylizacji paznokci i rzęs.

Organizatorzy ESTHETIC SHOW stawiają na równoległy rozwój projektu w kierunku edukacyjnym. Dlatego podczas jesiennej edycji nie zabraknie prezentacji i prelekcji z obszaru: nowoczesnej kosmetologii, medycyny estetycznej, spa, wellness, kosmetyki kolorowej, manicure i pedicure. Zaproszenie do grona prelegentów przyjęli m.in. Prof. Henryk Mruk, Dr n. med. Piotr Niedziałkowski, Prodziekan ds. studenckich w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie Joanna Klonowska oraz kosmetolog Małgorzata Zawada.

Sprawdzaj informacje na naszym fanpage na FB - https://www.facebook.com/TargiEstheticShow/
Ogromnym sukcesem w ubiegłych edycjach cieszył się także zróżnicowany tematycznie blok certyfikowanych warsztatów. Obejmuje on m.in. warsztaty makijażowe, podologiczne, z zakresu stylizacji i pielęgnacji włosów. Warsztaty ESTHETIC SHOW są doskonałą okazją do poszerzenia praktycznej wiedzy branżowej.

Zaproszeni do współpracy wystawcy i prelegenci zaprezentują także szereg rozwiązań B2B z zakresu: marketingu, komunikacji, social media, zarządzania biznesem w branży beauty, sprzedaży i edukacji.


Mistrzostwa ESTHETIC SHOW:

Zarejestruj się już dzisiaj!