ESTHETIC SHOW 2016 - przeżyjmy to jeszcze raz

Mistrzostwa, konferencja, pokazy i spotkania ze znanymi osobowościami branży beauty – tak w skrócie można opisać dwa dni jesiennej edycji Esthetic Show, która odbyła się 26-27 listopada w warszawskim Centrum EXPO XII. 
 
V edycja konferencji i targów Esthetic Show zgromadziła odwiedzających z całej Polski. Na miejscu można było wziąć udział w dwudniowej konferencji z bogatym programem merytorycznym, obejrzeć Mistrzostwa Makijażu oraz Stylizacji Paznokci. Dodatkową atrakcją były wystąpienia na scenie głównej, m.in. pokaz makijażu Mistrzyni Świata 2016 w makijażu profesjonalnym – Klaudii Kłos, prelekcja stylisty fryzur i kosmetologa – Alana Dąbrowskiego, pokaz Mistrzyni Świata Nail Art – Pauliny Pastuszak oraz wiele innych. 
 
Na konferencyjnej scenie Esthetic Show wystąpili profesjonaliści, którzy podzielili się wiedzą i doświadczeniem z dziedziny kosmetologii, medycyny estetycznej, makijażu oraz biznesu. Tematyka prezentacji była bardzo rozbudowana. Prelekcje dotyczyły, m.in. promocji salonu beauty, pozycjonowania stron internetowych, aspektów prawnych działań marketingowych podejmowanych przez podmioty z branży beauty, technik łączonych w mikropigmentacji brwi, współpracy kosmetologa z lekarzem medycyny przeciwstarzeniowej oraz wiele innych.